خدمات گزینه دو

گزینه دو به عنوان یک موسسه پیشرو در ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای، مجموعه ای از خدمات متنوع را برای دانش آموزان و مدارس مقاطع گوناگون ارائه می کند. آزمون های آزمایشی، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی، آزمون های آنلاین، بانک سوال هوشمند، فیلم های متنوع آموزشی و مشاوره ای و سایر خدمات که به تفکیک دوره های تحصیلی در ادامه توضیح داده شده است.


داوطلبان کنکور 1400 (سال تحصیلی 00-99)


در سال تحصیلی 00-99 با آزمون های آزمایشی استاندارد، کارنامه های هوشمند، محصولات و خدمات طلایی فوق العاده و منحصر بفرد و مناسب ترین قیمت در کنار شما داوطلبان آزمون سراسری 1400 هستیم.

اطلاعات بیشتر ثبت نام
خدمات گزینه‌دو ویژه داوطبان آزمون سراسری 1400

دانش آموزان دهم و یازدهم (سال تحصیلی 00-99)


در سال تحصیلی 00-99 با آزمون های آنلاین استاندارد، پیش آزمون آنلاین، رفع اشکال هوشمند، دسترسی رایگان به بانک سوال و دیگر خدمات طلایی منحصر بفرد در کنار شما دانش آموزان دهم و یازدهم دوره دوم متوسطه هستیم.

اطلاعات بیشتر ثبت نام
خدمات گزینه‌دو ویژه دانش آموزان دهم و یازدهم

دانش آموزان دوره اول متوسطه (سال تحصیلی 00-99)


در سال تحصیلی 00-99 با ارزشیابی های پیشرفت تحصیلی با هدف یادگیری عمیق و مفهومی درس ها و به دور از معیار های کنکوری و استرس زا، به همراه خدمات طلایی فوق العاده و منحصر بفرد در کنار شما دانش آموزان دوره اول متوسطه هستیم.

اطلاعات بیشتر ثبت نام
خدمات گزینه‌دو ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه

آزمون آنلاین گزینه دو


در دنیای امروز، آموزش آنلاین بیشتر از همیشه فراگیر شده است. آزمون هم به عنوان بخش مهمی از آموزش از این قاعده مستثنی نیست. در شرایطی که به دلایل مختلف محیطی، برگزاری آزمون حضوری امکان پذیر نیست، آزمون‌های آنلاین معتبر می‌توانند جایگزین مناسبی برای آن باشند.

اطلاعات بیشتر ثبت نام
خدمات گزینه‌دو ویژه داوطبان آزمون سراسری 1400

سامانه مشاوره هوشمند


گزینه‌دو با هدف ارائه مشاوره‌های دقیق و شخصی به داوطلبان آزمون سراسری مجموعه ای از نرم‌افزارهای کاربردی را در قالب یک سامانه مشاوره هوشمند از طریق سایت ارائه می‌کند. این نرم افزارها شامل تخمین رتبه، درصدهای مورد نیاز هر رتبه، رتبه مورد نیاز هر رشته/محل، آخرین قبولی هر رشته/محل و مهم‌تر از همه ارتقاء رتبه می‌شود. داوطلبان با استفاده از این نرم‌افزارها به راحتی می‌توانند پاسخ سوالات مشاوره‌ای خود را با دقت بالا به دست بیاورند و متناسب با آنها برنامه مطالعاتی خود را اصلاح کنند.

مشاهده جزئیات
سامانه مشاوره هوشمند

بانک سوال دانش آموز


گزینه‌دو برای دانش‌آموزان هفتم تا دوازدهم و داوطلبان آزمون سراسری، امکان دسترسی به نرم‌افزار بانک سوال را از طریق سایت و اپلیکیشن خود با حدود 200.000 سوال چهارگزینه‌ای تالیفی گزینه‌دو فراهم نموده است. در بانک سوال هوشمند گزینه‌دو دانش‌آموز می‌تواند به تنهایی یا با وصل شدن به مدرسه و دبیر خود تمرین کند و یا در آزمون شرکت کند . به این ترتیب دانش‌آموز می‌تواند از دبیر هم به صورت آنلاین یا کاغذی آزمون دریافت کرده و پس از آن کارنامه بگیرد. در عین حال سیستم هوشمند این نرم‌افزار به دانش‌آموز متناسب با نقاط ضعفش تمرین هم پیشنهاد می‌دهد. دسترسی به این سرویس به صورت رایگان ویژه داوطلبان گزینه‌دو است و متناسب با تعداد آزمون/ارزشیابی ثبت نام شده هر دانش‌آموز متفاوت خواهد بود.

مشاهده جزئیات
بانک سوال دانش آموز

بانک سوال مدرسه


مدارس دوره اول و دوم متوسطه که دانش‌آموزان خود را به صورت گروهی در آزمون‌ها و ارزشیابی‌های گزینه‌دو ثبت‌نام کردند، می‌توانند به صورت رایگان و از طریق سایت گزینه‌دو از نرم‌افزار بانک سوال هوشمند استفاده نمایند. به این ترتیب دبیران می‌توانند با دسترسی به بیشتر از 200,000 سوال، مجموعه‌سوال های مورد نظر خود را به صورت موضوعی یا متناسب با فصل و درس‌های کتاب طراحی و ذخیره کنند. در عین حال با ارتباط میان بانک سوال دانش‌آموزی و مدرسه‌ای گزینه‌دو، دبیران می‌توانند مجموعه سوال طراحی شدۀ خود را برای کلاس‌هایشان ارسال کنند تا دانش‌آموزان کلاس به صورت آنلاین به آن پاسخ دهند و یا آن را به صورت آزمون کتبی برگزار نمایند و کارنما دریافت کنند.

شرایط دسترسی مدارس به بانک سوال بستگی به تعداد نفر-آزمون ثبت‌نام شده مدرسه در هر پایه خواهد داشت.

مشاهده جزئیات
بانک سوال مدرسه

انتخاب رشته 99


مهم‌ترین نیاز داوطلبان آزمون سراسری پس از اعلام نتایج کنکور، مشاوره انتخاب رشته است. گزینه‌دو امسال همزمان با اعلام نتایج و بر اساس آخرین اطلاعات رشته‌ها و دانشگاه‌های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته سال گذشته، این خدمت ویژه را به صورت رایگان برای عموم ارائه می‌کند. مهم‌ترین ویزگی این سامانه انتخاب رشته بر اساس علایق و اولویت‌های داوطلب برای تحصیل در رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف است. در این سامانه خدمات متنوع دیگری مانند تست‌ رغبت سنجی شغلی هالند، نرم‌افزار آخرین قبولی‌های سال گذشته در هر کد رشته، معرفی رشته‌های دانشگاهی و غیره ارائه می‌شود.

انتخاب رشته 99
انتخاب رشته گزینه دو

تابستان 98 (ویژه داوطلبان آزمون سراسری 99)


داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه دو در تابستان 98، درس های اختصاصی پایه دهم و کل درس های پایه یازدهم را مرور نمایند. تعیین سطح داوطلب، ارائه برنامه ریزی سطح بندی شده، سنجش پیشرفت تحصیلی، دسترسی به بانک سوال دانش آموز و مدرسه، فیلم های آموزشی و مشاوره ای، دریافت کارنامه و مشاوره های فردی و مدرسه ای کاربردی تنها بخشی از خدماتی است که در طرح گام اول 98 گزینه دو به داوطلبان 99 و مدارس ارائه می شود.

اطلاعات بیشتر

دانش آموزان دهم و یازدهم (سال تحصیلی 99-98)


مؤسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو در سال تحصیلی 99-98، ده مرحله آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی حضوری, ویژه دانش آموزان پایه‌های دهم و یازدهم ارائه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی این ارزشیابی‌ها این است که سوالات به صورت کاملاً استاندارد و در سطوح یادگیری مختلف طراحی شده‌اند، زمان مناسب برای پاسخگویی دانش‌آموز به دور از تنش در اختیار او قرار می‌گیرد و متناسب با نیاز دانش‌آموز کارنامه و کارنماهای مشاوره‌ای هوشمند به وی ارائه می‌شود. همچنین دسترسی به خدمات متنوعی همچون بانک سوال هوشمند دانش‌آموز و مدرسه، مشاوره های هوشمند فردی و مدرسه ای، تست‌های پیش آزمون آنلاین و غیره برای دانش آموزان گزینه دو به صورت رایگان فراهم است.

اطلاعات بیشتر

دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم (سال تحصیلی 99-98)


مؤسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو در سال تحصیلی 99-98، ده مرحله آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی حضوری, ویژه دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم ارائه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی این ارزشیابی‌ها این است که سوالات به صورت کاملاً استاندارد و در سطوح یادگیری مختلف طراحی شده‌اند، زمان مناسب برای پاسخگویی دانش‌آموز به دور از تنش در اختیار او قرار می‌گیرد و متناسب با نیاز دانش‌آموز کارنامه و کارنماهای مشاوره‌ای هوشمند به وی ارائه می‌شود. همچنین دسترسی به خدمات متنوعی همچون بانک سوال هوشمند دانش‌آموز و مدرسه، مشاوره های هوشمند فردی و مدرسه ای، تست‌های پیش آزمون آنلاین و غیره برای دانش آموزان گزینه دو به صورت رایگان فراهم است.

اطلاعات بیشتر

تابستان 99 (ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم)


گزینه دو در تابستان 99 برای اولین بار به دانش‌آموزان در تغییر پایه دهم به یازدهم خدمات آموزشی و مشاوره ای ارائه می‌دهد. به این ترتیب دانش‌آموزان پایه یازدهم سال 00-99 می توانند در طول تابستان 99، با کمک 4 ارزشیابی و محصولات و خدمات طلایی گزینه دو، درس‌های سال گذشته خود را یک بار دیگر مرور و جمع بندی نمایند و سال تحصیلی بعد را با آمادگی کامل آغاز کنند. به این منظور از شنبه 14 تیر 99، دانش‌آموزان طبق برنامه مطالعاتی گزینه‌دو مرور درس‌های دهم را آغاز کرده و تا 7 شهریور طی 8 هفته کل پایه دهم را جمع بندی خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر

تابستان 99 (ویژه داوطبان آزمون سراسری 1400)


آخرین کنکور قرن ۱۴ در سال 1400 در حالی برگزار خواهد شد که داوطلبان این کنکور در حال حاضر بخاطر شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا از لحاظ آموزشی مشکلات زیادی رو تجربه کرده اند. در همین راستا موسسه گزینه دو با در نظر گرفتن این شرایط برنامه ویژه ای برای تابستان 99 که مهمترین فرصت مطالعاتی برای موفقیت در آزمون سراسری است را در نظر گرفته است.

اطلاعات بیشتر

سال تحصیلی 99-98 (ویژه داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم تجربی آزمون سراسری 99)


مؤسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو در سال تحصیلی 99-98، پانزده مرحله آزمون حضوری و چهار مرحله آزمون آنلاین (غیرحضوری) ویژه داوطلبان کنکور 99 ارائه می کند. داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم تجربی می توانند بر اساس این برنامه تمامی منابع آزمون سراسری را حداقل 5 مرتبه مطالعه و مرور نمایند. همچنین دسترسی به خدمات متنوعی همچون بانک سوال دانش آموز و مدرسه، مشاوره های هوشمند فردی و مدرسه ای، فیلم های آموزشی و مشاوره ای، تست پیش آزمون آنلاین و غیره برای داوطلبان گزینه دو به صورت رایگان فراهم است.

اطلاعات بیشتر

انتخاب رشته 98


مهم‌ترین نیاز داوطلبان آزمون سراسری پس از اعلام نتایج کنکور، مشاوره انتخاب رشته است. گزینه‌دو هر سال همزمان با اعلام نتایج و بر اساس آخرین اطلاعات رشته‌ها و دانشگاه‌های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته همان سال این خدمت ویژه را به صورت رایگان برای عموم ارائه می‌کند. مهم‌ترین ویزگی این سامانه انتخاب رشته بر اساس علایق و اولویت‌های داوطلب برای تحصیل در رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف است. در این سامانه خدمات متنوع دیگری مانند تست‌ رغبت سنجی شغلی، دفترچه‌های انتخاب رشته به روز و تفکیک شده انتخاب رشته، نرم‌افزر آخرین قبولی‌های سال گذشته هر کد رشته، معرفی رشته‌های دانشگاهی و غیره ارائه می‌شود.

مشاهده جزئیات

سنجش مهارت های اجتماعی عاطفی 98


مؤسسه گزینه‌دو قصد دارد در راستای تحقق اهداف عالی آموزش و پرورش در ایران، با استفاده از نظر و مشاوره متخصصان حوزه آموزش و ارزشیابی و مطالب نوین علم سنجش و ارزشیابی، اقدام به سنجش برخی مهارت‌های اجتماعی و عاطفی دانش‌آموزان در دوره اول متوسطه نماید. این نوع سنجش که جای خالی آن در میان دانش‌آموزان مقاطع پایین‌تر به شدت احساس‌ می‌شود، می‌تواند مسیر نیل به اهداف تعیین شده در سند تحول نظام آموزش و پرورش و در نتیجه موفقیت فرزندان این مرز و بوم را هموارتر ‌کند.

مشاهده جزئیات