خدمات تابستان 99 (ویژه داوطبان آزمون سراسری 1400)

آخرین کنکور قرن ۱۴ در سال 1400 در حالی برگزار خواهد شد که داوطلبان این کنکور در حال حاضر به دلیل شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا، از لحاظ آموزشی مشکلات زیادی را تجربه کرده اند. در همین راستا موسسه گزینه دو با در نظر گرفتن این شرایط برنامه ویژه ای برای تابستان 99 که مهم ترین فرصت مطالعاتی برای موفقیت در آزمون سراسری است، ارائه کرده است. شما در تابستان 99 می توانید با 6 آزمون آزمایشی (که متناسب با شرایط شهر و تمایل شما حضوری و غیرحضوری برگزار می شود)، و محصولات و خدمات طلایی گزینه دو درس های اختصاصی پایه دهم و کل درس های پایه یازدهم را مرور نمایید و با کمک برنامه ریزی های سطح بندی شده ، کارنامه‌های هوشمند با رتبه معتبر و خدماتی مثل اپلیکیشن بانک سوال و فیلم‌های آموزشی و مشاوره ای ، گامی مطمئن در آغاز مسیر کنکور بردارید. گزینه دو در تابستان ۹۹ (گام اول ۹۹) برنامه خود را در ۱۱ هفته از ۷ تیر تا ۲۱ شهریور ویژه داوطلبان آزمون سراسری، در سه گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی برنامه ریزی کرده است.

طرح تابستان 99 ویژه داوطبان آزمون سراسری 1400


معرفی کامل برنامه تابستان گزینه دو ویژه داوطلبان 1400


درحال بارگذاری...

تاریخ و محدوده کلی آزمون ها


داوطلبان1400 در آزمون های تابستان 99 گزینه دو، درس های پایه یازدهم و درس های اختصاصی پایۀ دهم را هم زمان با هم و با محوریت پایۀ یازدهم مطالعه و مرور می کنند. البته با توجه به کامل نشدن آموزش نیمسال دوم در برخی مدارس، آزمون ابتدایی یا همان تعیین سطح از کل درس های اختصاصی پایه دهم و حدود 80% درس‌های یازدهم خواهد بود. پایه یازدهم نیز در طول تابستان تکمیل خواهد شد و آزمون پایانی از کل محدوده خواهد بود.

آزمون های آزمایشی تابستان 99
ردیف آزمون تاریخ برگزاری مهلت ثبت نام محدوده‌بندی کلی
1 تابستان 99 99/04/13 99/04/05 درس های تخصصی دهم و حدود 80% یازدهم
2 تابستان 99 99/04/27 99/04/19 حدود 20% کل محدوده تابستان 99
3 تابستان 99 99/05/10 99/05/02 حدود 40% کل محدوده تابستان 99
4 تابستان 99 99/05/24 99/05/16 از شروع 20% تا پایان 60% کل محدوده تابستان 99
5 تابستان 99 99/06/07 99/05/30 از شروع 40% تا پایان 80% کل محدوده تابستان 99
6 تابستان 99 99/06/21 99/06/13 درس های اختصاصی دهم و کل یازدهم
• شیوۀ برگزاری آزمون ها به شرایط کشور و ممنوعیت های قانونی شهرهای مختلف بستگی خواهد داشت. اما تمام آزمون ها همزمان غیرحضوری هم اجرا می شوند و داوطلب در صورت امکان برگزاری حضوری نیز همچنان می تواند روش غیرحضوری را برای شرکت در آزمون انتخاب کند.


کارنامه های هوشمند آزمون


گزینه دو در تابستان ۹۹ پس از آزمون‌های حضوری و غیرحضوری به داوطلبان 9 کارنامه هوشمند ارائه می دهد. این کارنامه ها همراه با رتبه معتبر و دقیق، با هدف تحلیل سریع آزمون، تعیین نقاط قوت و ضعف داوطلب و شبیه سازی کنکور و انتخاب رشته پس از هر آزمون از طریق سایت گزینه دو قابل مشاهده است. همچنین گزینه دو به مدارس شرکت کننده در آزمون ها نیز 7 گزارش ویژه مدیر و مشاور و دبیر مدرسه ارائه می کند. فیلم معرفی و لینک مشاهده این کارنامه ها در ادامه ارائه شده است.


کارنامه آزمون

در کارنامه آزمون، درصدها و ترازهای خودت و بقیه شرکت کننده ها را در درس های مختلف می بینی و حتی می توانی سؤالات غلط و نزده ات را تمرین کنی.

سنجش پیشرفت تحصیلی

با این کارنامه متوجه میشوی در طول تابستون تسلطت روی درس های پایه چقدر بیشتر شده.

تخمین رتبه

در این کارنامه متوجه میشوی اگر در آخرین آزمون سراسری که برگزار شد، شرکت می کردی چه رتبه ای به دست می آوردی.

رشته های قبولی

با این کارنامه می توانی رشته ها و شهرهای مورد علاقه ات را اولویت بندی کنی و به صورت مجازی انتخاب رشته کنی.

تحلیل آزمون

با این کارنامه می توانی خیلی ساده و سریع آزمون را بر اساس پاسخ های نادرست، نزده و درستت تحلیل کنی.

تحلیل یادگیری

با این کارنامه نقاط قوت و ضعفت در موضوعات هر درس را از آزمون اول تا حالا مشاهده می کنی.

روند تحصیلی

با این کارنامه در یک نگاه، روند پیشرفت یا افت تحصیلی ات را در طول آزمون ها و درس های مختلف می بینی.

مشاوره آموزشی

اگر می خواهی یک تحلیل ساده از اعداد کارنامه آزمون داشته باشی، این کارنامه را استفاده کن.

زیردرس ها

با این کارنامه می‌توانی درصد و تراز آزمونت را به تفکیک کتاب درسی بررسی کنی.

گزارش های مدیر مدرسه

مدیر در یک گزارش می تواند با یک نگاه عملکرد دانش آموزان خود را در درس های مختلف مشاهده کند و همین طور از طریق دو فایل اکسل گزارش های دلخواه دیگری هم طراحی کند.

گزارش های دبیر

دبیر هر درس بعد از آزمون می تواند عملکرد دانش آموزان خود و همین طور وضعیت پاسخگویی به هر سؤال را در دو گزارش مشاهده کند.

گزارش های مشاور

مشاور مدرسه در چهار گزارش می تواند ریز نمرات دانش آموزان را بررسی کند، روند تحصیلی مدرسه را مشاهده کند، وضعیت مدرسه را با مدارس شهر مقایسه کند و غایبین آزمون را شناسایی نماید.

برای مشاهده نمونه کارنامه های گزینه دو کلیک کنید

بانک سوال


موسسه گزینه دو در کنار آزمون های آزمایشی خود، اپلیکیشن بانک سوال هوشمند گزینه دو را در دو نسخه مجزا برای دانش آموزان و مدارس ارائه کرده است. شما با کمک این اپلیکیشن به مجموعه کامل و بی نظیری از سوالات استاندارد تالیفی گزینه دو دسترسی خواهید داشت. در اپلیکیشن دانش آموز می توانید متناسب با درس یا موضوع موردنظرتان آزمون بسازید، تمرین حل کنید، آزمون های خود را رفع اشکال هوشمند کنید و یا حتی در آزمون آنلاین مدرسه خود یا گزینه دو شرکت کنید. بانک سوال امکان بسیار مفیدی است که کمک می کند به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان، یادگیری خود را ارتقاء دهید.

دانش آموزان برای دسترسی به بانک سوال هوشمند گزینه دو در تابستان بایستی حداقل 4 مرحله از آزمون های تابستان را ثبت نام کرده باشند و مدارس نیز بایستی ثبت نام گروهی خود را در هر گروه آزمایشی با میانگین 4 مرحله انجام داده باشند.

بانک سوال گزینه دو

برنامه مطالعاتی سطح بندی شده


با هدف شخصی سازی خدمات ، گزینه دو در تابستان 99 برای داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی این موسسه شرکت می کنند، پس از هر آزمون برنامه مطالعاتی سطح بندی و اولویت بندی شده متناسب با تعیین سطح داوطلبان در هر یک آزمون های گزینه دو ارائه خواهدکرد که در آن اولویت دروس، متناسب با زمان مطالعه داوطلب مشخص خواهد شد. در تابستان ۹۹ این برنامه به صورت روزانه و در 3 سطح مختلف ارائه می شود.

خدمات سایت


تست پیش آزمون

قبل از هر آزمون می توانی در هر درس، سؤالات هم محدوده با آزمون رو به صورت pdf در سایت گزینه دو تمرین کنی و کاملاً آماده بشی

رفع اشکال هوشمند

پس از هر آزمون می توانی سوالات غلط و نزده آزمونت رو دوباره تمرین کنی و پس از آن با حل کردن سوالاتی مشابه سوالات اشتباهت، اشکالات آزمونت رو رفع کنی

جزوه های کمک آموزشی

ین جزوات از تابستان ۹۹ تا پایان سال تحصیلی نود و نه دو صفر متناسب با آزمون های گزینه دو در درس های مهم ارائه می شوند و می توانی به کمک آنها درس های پایه رو سریع تر و دقیق تر جمع بندی کنی

لایوهای مشاوره ای اینستاگرام

از تابستان 99 تا کنکور 1400 در بازه های زمانی مختلف با لایوهای مشاوره ای اینستاگرام و با بررسی دروس مختلف و ارائه مشاورهای تحصیلی در کنارتان خواهیم بود.

فیلم های کمک آموزشی

محتوای آموزشی با کیفیت بر اساس کتاب های نظام جدید، در قالب فیلم های کوتاه و بلند برای شما آماده شده که می توانید از طریق سایت گزینه دو به آنها دسترسی داشته باشین

برنامه های مشاوره ای گزینه دو

هر هفته پنج شنبه ها در کنار محمدرضا پوردستمالچی برنامه های مشاوره ای تصویری گزینه دو را به شما ارائه خواهیم کرد.

نرم افزار آخرین قبولی ها

با استفاده از این نرم افزار می توانید اطلاعات مفیدی را در رابطه با حدود رتبه و نمره آخرین نفرات قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف در سال گذشته به دست آورید

نرم افزار تخمین رتبه

اگر دوست دارین بدونید با یک رتبه مشخص چه رشته/شهرهایی قبول می شین، از این نرم افزار استفاده کنید.

نرم افزارهای کارنامه کنکور

در این نرم افزارها می تونی بر اساس کارنامه های آزمون سراسری گذشته، رتبه احتمالی خودت رو بدی و ببینی برای آن رتبه چه درصدهایی نیازداری و چه رشته هایی میتونی قبول بشی

فیلم های مشاوره ای موضوعی

بیش از 1200 فیلم مشاوره ای در موضوعات مختلف از قبیل هنر آزمون دادن، مدیریت زمان، نحوه خلاصه نویسی و ... در سایت گزینه دو برای شما گردآوری شده است

مقالات مشاوره ای موضوعی

بیش از 600 مقاله مشاوره ای در موضوعات مختلف از قبیل روش صحیح مطالعه، تغذیه مناسب، تندخوانی، تقویت حافظه و ... در سایت گزینه دو برای شما گردآوری شده است

پاسخ تشریحی شخصی

پس از آزمون می توانید از طریق کارنامه آزمون و تحلیل آزمون، پاسخ تشریحی سوالات را به تفکیک نادرست، نزده و درست مشاهده کنید.

شرایط و قوانین ثبت نام


در تابستان 99 داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون های آزمایشی، متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند. این آزمون ها متناسب با قوانین کشور و شرایط هر منطقه و تمایل داوطلب به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شوند و گزینه دو نمی تواند تعهدی در خصوص شرایط برگزاری حضوری ارائه نماید.البته در هر شرایطی امکان برگزاری آزمون غیرحضوری با بیشترین شباهت ممکن به آزمون حضوری برای داوطلبانی که تمایل به حضور در جلسه آزمون را ندارند، فراهم شده است.قیمت آزمون حضوری و غیرحضوری نیز تفاوتی نخواهد داشت.


ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود:

1) لینک ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو

2) مراجعه به نمایندگی موسسه گزینه دو در سراسر کشور

قیمت آزمون ها


هزینه پرداختی بابت شرکت در آزمون های حضوری و غیر حضوری و دریافت محصولات و خدمات طلایی از جمله کارنامه، گزارش، دسترسی به بانک سؤال متناسب با تعداد مراحل ثبت نامی و خدمات آموزشی مشاوره ای سایت است.


پایه تحصیلی

قیمت هر مرحله آزمون

قیمت کل آزمون ها

تابستان 99 ویژه داوطلبان 1400

69.000 تومان

414.000 تومان

می خواهم ثبت نام کنم

داوطلبان قدیمی گزینه دو چه می گویند: