خدمات دانش آموزان دهم و یازدهم

در سال تحصیلی 00-99 با آزمون های استاندارد، کارنامه های هوشمند، محصولات و خدمات طلایی فوق العاده و منحصر بفرد با مناسب ترین قیمت در کنار شما دانش آموزان دهم و یازدهم دوره دوم متوسطه هستیم.

تاریخ و محدوده آزمون های گزینه دو


در سال تحصیلی 00-99 با 10 مرحله آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی درس‌های پایه خود را به طور کامل و در فواصل مناسب، مطالعه و مرور و جمع‌بندی کنید و در پایان نیم سال اول و دوم نیز تنها بر روی امتحانات مدرسه خود تمرکز نمایید. با برنامه گزینه دو به جای آزمون های یک هفته در میان و خسته کننده در تمام طول سال، بر اساس نیاز آموزشی هر مقطع زمانی آزمون دهید و در فاصله ایجاد شده هم آزمونتان را تحلیل کنید و با تمرکز بیشتر بر درس‌ها، نقاط ضعف قبلی خود را رفع اشکال کنید. با کارنامه ها و رفع اشکال هوشمند گزینه دو که در بخش خدمات طلایی توضیح داده شده اند، این کار ساده تر هم می شود.

جالب است بدانید با ثبت نام در هر مرحله، عملا شما 3 آزمون دریافت می کنید:

1) پیش آزمون آنلاین درسی که دقیقا با محدوده آزمون کشوری پیشِ رو از دو هفته قبل از ارزشیابی اصلی، در بانک سوال در اختیارتان قرار می‏گیرد.

2) آزمون آزمایشی که طبق جدول زیر برگزار می شود.

3) رفع اشکال هوشمند که بر اساس عملکرد شما در آزمون کشوری، سوالات شخصی سازی شده در اختیارتان قرار می ‏دهد.

تاریخ برگزاری مهلت ثبت نام محدوده کلی
1399/07/25 1399/07/17

پیشرفت درس‌های نیمسال اول
با پوشش ارزشیابی قبل
1399/08/16 1399/08/08
1399/09/07 1399/09/04
1399/09/28 1399/09/25
1399/10/26 1399/10/23 جمع‌بندی نیمسال اول
1399/12/01 1399/11/28
پیشرفت درس‌های نیمسال دوم
با پوشش ارزشیابی قبل
1399/12/22 1399/12/19
1400/01/20 1400/01/17
1400/02/03 1400/01/31
1400/02/24 1400/02/21 جمع بندی نیم سال اول و دومتوضیحات محمدرضا پوردستمالچی درباره تاریخ و محدوده بندی آزمون های دهم و یازدهم

درحال بارگذاری...

روش برگزاری

در شرایطی که به علت شیوع کرونا برگزاری آزمون حضوری از لحاظ قانونی و حفظ سلامت دانش آموزان در کشور امکان پذیر نیست، ما راه حل هوشمندانه ای برای شما ارائه کرده ایم. در سال تحصیلی 00-99 تمام آزمون های کشوری گزینه دو، به صورت آنلاین برگزار می شود؛ آن هم آزمون آنلاینی که امکانات و ویژگی های آن در کل کشور بی نظیر است و بر اساس آن در تمامی مراحل آزمون های گزینه دو به دانش آموزان ، رتبۀ معتبر و دقیق ارائه می شود.
دانش آموزان دهم و یازدهم می توانند برای شرکت در آزمون آنلاین با استفاده از اپلیکیشن بانک سوال گزینه دو، بدون نیاز به دانلود دفترچه آزمون، سوالات را در گوشی موبایل خود ببینند، پاسخ دهند و کارنامه بگیرند. امکانات بی نظیری مانند جابجایی رندوم گزینه ها و کلید آزمون متفاوت برای هر دانش آموز،محاسبه زمان پاسخگویی کاربر و حتی حذف زمان تلف شده به علت کندی اینترنت از ویژگی های آزمون آنلاین گزینه دو است. به همین دلیل است که ادعا می کنیم گزینه دو تعریف جدیدی از آزمون آنلاین در کل کشور ارائه کرده است. توصیه می کنیم برای آشنایی با این ویژگی ها و راهنمای استفاده، مطلب آزمون آنلاین گزینه دو را بخوانید.

کارنامه های هوشمند

از نظر ما آزمون، بدونِ تحلیلِ درست و به موقع، فقط یک نمونه سوال است. به همین خاطر پس از هر آزمون در سایت گزینه دو به شما حداقل 5 کارنامه هوشمند و به مدارس 7 گزارش ویژه برای تحلیل سریع، دقیق و جامع آزمون ارائه می کنیم. با استفاده درست از کارنامه های گزینه دو دیگر نیازی به مشاوره حضوری نخواهید داشت. در جدول زیر خلاصه ای از هر کارنامه، گزارش و فیلم معرفی آن قابل مشاهده است.

کارنامه آزمون

مشاهده درصد، تراز و آمارهای فردی و مقایسه ای آزمون

کارنامه تحلیل آزمون

تحلیل سریع آزمون بر اساس پاسخ های نادرست، نزده و درست شما

کارنامه تحلیل یادگیری

نمایش نقاط قوت و ضعف شما در هر درس در طول تمام آزمون ها

کارنامه روند تحصیلی

روند افت و پیشرفت شما در طول آزمون ها به تفکیک درس ها

کارنامه مشاوره آموزشی

توصیف وضعیت درسی شما به زبان ساده

کارنامه زیردرس ها

درصد و تراز آزمون به تفکیک کتاب های درسی ویژه رشته تحصیلی ریاضی

گزارش های مدیر مدرسه

مشاهده وضعیت مدرسه در یک نگاه با 1 گزارش و 2 فایل اکسل برای تحلیل های بیشتر

گزارش های دبیر

مشاهده عملکرد دانش آموزان و تحلیل پاسخگویی به سوالات در 2 گزارش

گزارش های مشاور

بررسی وضعیت دانش آموزان، روند مدرسه، مقایسه با سایر مدارس و وضعیت غیبت دانش آموزان در 4 گزارش

حتی می توانید بدون شرکت در آزمون، همین حالا کارنامه های آزمون گزینه دو را مشاهده کنید و با کلیک روی بخش های مختلف آن، با امکانات فوق العاده این کارنامه ها آشنا شوید.

برای مشاهده نمونه کارنامه ها و مشاوره های گزینه دو کلیک کنید

بانک سوال گزینه دو


تا به حال فکر کردید چرا باید فقط در آزمون های هماهنگ کشوری، خود را ارزیابی کنید؟ مشاوران همیشه توصیه می کنند پس از مطالعه هر درس، تست بزنید و نقاط قوت و ضعف خود را زودتر برطرف کنید. ما در گزینه دو برای این کار یک بانک سوال استاندارد با امکانات فوق العاده برای دانش آموزان و مدارس ارائه کردیم که می تواند یک جایگزین هوشمندانه و بسیار مقرون به صرفه برای کتاب تست های موجود در بازار باشد. با این بانک سوال می توانید با سوالات تالیفی گزینه دو:

  1. تمرین و آزمون آنلاین موضوعی و درسی حل کنید
  2. در آزمون های آنلاین و کتبی مدرسه شرکت کنید
  3. در آزمون های آنلاین گزینه دو شرکت کنید
  4. آزمون های خود را رفع اشکال کنید

برای آشنایی بیشتر با امکانات و راهنمای بانک سوال از لینک های زیر استفاده کنید.


بانک سوال گزینه دو

تمامی دانش‌آموزانی که حداقل یک مرحله از ارزشیابی‌های سال تحصیلی 00-99 را ثبت نام کرده باشند، از 15 شهریور تا 15 آبان 99 به بانک سوال دسترسی رایگان خواهند داشت اما پس از این تاریخ، دسترسی به بانک سوال فقط برای دانش آموزانی خواهد بود که حداقل در 2 مرحله آزمون ثبت نام کرده باشند.

مدارس دوره دوم متوسطه نیز با ثبت نام حداقل 20 نفر آزمون در هر پایه-گروه می توانند به بانک سوال ویژه مدارس در همان پایه و گروه دسترسی داشته باشند.


آموزش آنلاین با گزینه دو


گزینه دو برای شما خدمات آنلاین آموزشی ویژه ای را ارائه کرده است که می تواند در کنار آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی، نقش زیادی در تقویت یادگیری درس ها داشته باشد. برای آشنایی بیشتر و یا مشاهده این خدمات، روی هر کدام کلیک کنید.

پیش آزمون آنلاین

قبل از هر آزمون می توانید با سؤالات هم محدوده با آزمون به صورت آنلاین در سایت و اپلیکیشن گزینه دو تمرین کنید یا PDF آن را دانلود نمایید

رفع اشکال هوشمند

بعد از هر آزمون با سوالات غلط و نزده‌تان یا حتی سوالات جدید مشابه آنها، تمرین آنلاین حل کنید

کلاس درس

فیلم آموزش مجازی درس های مهم در پایه های دهم و یازدهم در این قسمت ارائه شده است

پاسخ تشریحی شخصی

بعد از آزمون به جای دفترچه چاپی، از سایت گزینه‌دو پاسخ تشریحی شخصی خود را دریافت ‌کنید

مجموعه آزمون های گزینه دو

با ثبت نام در آزمون های گزینه دو می توانید به آرشیو آزمون های گزینه دو در سال گذشته دسترسی پیدا کنید

نمونه سوال امتحان نهایی

با نمونه سوال های دبیران گزینه دو و پاسخ تشریحی آنها برای امتحان نیمسال اول و دوم آماده شوید

مشاوره آنلاین با گزینه دو

موفقیت تحصیلی فقط با آموزش و آزمون میسر نیست. داشتن اطلاعات مشاوره ای کافی برای تصحیح به موقع اشتباهات خود ضروری است. ما سعی کردیم با ارائه مشاوره های خوب، شما را در این مسیر همراهی کنیم.


برنامه مطالعاتی

براساس نتیجه آزمونتان، برنامه مطالعاتی هفتگی دریافت کنید

برنامه گزینه مشاور

هر هفته در کنار محمدرضا پوردستمالچی و دبیران گزینه دو، برنامه های مشاوره ای گزینه دو را در فضاهای مجازی موسسه گزینه دو تماشا کنید

لایوهای اینستاگرام

تا پایان سال در بازه های زمانی مختلف با لایوهای مشاوره ای اینستاگرام بررسی دروس مختلف و ارائه مشاوره های تحصیلی در کنارتان خواهیم بود

پرسش و پاسخ مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را از مشاوران گزینه دو بپرسید و پاسخ سوالات پرتکرار دانش آموزان در سال های گذشته را هم مشاهده کنید

فیلم ها و مقالات مشاوره ای

بیش از 1800 فیلم و مقاله مشاوره ای در موضوعات مختلف از قبیل هنر آزمون دادن، مدیریت زمان، نحوه خلاصه نویسی و ... برای شما گردآوری شده است

نرم‌ افزار تخمین رتبه (ویژه پایه یازدهم)

در این نرم افزار، درصدهای احتمالی خود را اعلام می کنید و رتبه شما در مقایسه با آخرین کنکور برگزار شده، در زیرگروه‌های مختلف تخمین زده می شود. (از فروردین 1400)

شرایط ثبت نام


در سال تحصیلی 00-99 مخاطبان می‌توانند با ثبت‌نام در آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی، متناسب با تعداد مراحل ثبت‌نام‌شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه‌دو شامل بانک سوال، تست های پیش آزمون آنلاین، فیلم های آموزش دهم و یازدهم و ... دسترسی داشته باشند. خدمات طلایی که در هیچ آزمون دیگری در کشور به شما ارائه نمی شود.


ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود:

1) لینک ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو

2) مراجعه به نمایندگی موسسه گزینه دو در سراسر کشور

لازم به ذکر است مدارس و مراکز آموزشی در صورت اقدام به ثبت نام گروهی از تسهیلات و تخفیف های ویژه برخوردار خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های گزینه دو تماس حاصل نمایید.

قیمت

قیمت هر مرحله آزمون گزینه دو در سال تحصیلی 00-99 مبلغ 54 هزار تومان در نظر گرفته شده است و بابت خدمات طلایی که متناسب با ثبت نام به داوطلبان و مدارس ارائه می گردد، هزینه مجزایی لحاظ نشده است. جهت مشاهده نکات مهم ثبت نام اینترنتی اینجا کلیک نمایید.


پایه تحصیلی

قیمت هر مرحله

دهم / یازدهم

54.000 تومان

راهنمای ثبت نام

درحال بارگذاری...

ثبت نام در آزمون‌های استانداردِ متناسب با پایه تحصیلی، به شما کمک می کند به جای تمرکز صرف بر مهارت های کنکوری، به صورت اصولی درس ها را یاد بگیرید. همچنین با ثبت نام در این آزمون ها امکان شرکت در آزمون آنلاین با امکانات بی نظیر، دسترسی رایگان به بانک سوال هوشمند گزینه دو و دسترسی به ده ها خدمت آموزشی و مشاوره ای آنلاین نیز به شما داده می شود.

پس همین الان ثبت نام کنید.

داوطلبان قدیمی گزینه دو چه می گویند: