خدمات تابستان 99 (ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم)

گزینه دو در تابستان 99 برای اولین بار به دانش‌آموزان در تغییر پایه دهم به یازدهم خدمات آموزشی و مشاوره ای ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه دانش‌آموزان در شرایط تعطیلات اجباری مدارس و اختلال در برنامه های آموزشی نتوانستند سال تحصیلی 99-98 را به صورت کامل به اتمام برسانند، این خدمات به دانش آموز و مدرسه برای تحقق آموزش کامل پایه دهم در تابستان کمک می‌کند. به این ترتیب دانش‌آموزان پایه یازدهم می توانند در طول تابستان 99، درس‌های سال گذشته خود را یک بار دیگر مرور و جمع بندی نمایند و سال تحصیلی 00-99 را با آمادگی کامل آغاز کنند. به این منظور از شنبه 14 تیر 99، دانش‌آموزان طبق برنامه مطالعاتی گزینه‌دو مرور درس‌های دهم را آغاز کرده و تا 7 شهریور طی 8 هفته با استفاده از ارزشیابی‌ها و خدمات و محصولات طلایی گزینه‌دو، کل پایه دهم را جمع بندی خواهند کرد.

خدمات تابستان 99 ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم


معرفی کامل برنامه تابستان گزینه دو ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم


درحال بارگذاری...

ارزشیابی های تابستان دانش آموزان دهم به یازدهم (پایه یازدهم سال تحصیلی 00-99)


این ارزشیابی ها متناسب با تعطیلات مدارس در نیمه دوم سال تحصیلی گذشته، با تمرکز بیشتر بر نیمسال دوم برنامه ریزی شده اند و در 4 مرحله کل پایه دهم 2 مرتبه مرور و جمع بندی می شود.

مرحله تاریخ برگزاری مهلت ثبت نام محدوده کلی
1 99/04/27 99/04/19 از ابتدا تا حدود 50% پایه دهم
2 99/05/10 99/05/02 از شروع 50% تا پایان 75% کل پایه دهم
3 99/05/24 99/05/16 از شروع 75% تا پایان 100% کل پایه دهم
4 99/06/07 99/05/30 100% پایه دهم
• شیوۀ برگزاری ارزشیابی ها به شرایط کشور و ممنوعیت های قانونی شهرهای مختلف بستگی خواهد داشت. اما تمام ارزشیابی ها همزمان غیرحضوری هم اجرا می شوند و دانش آموز در صورت امکان برگزاری حضوری نیز همچنان می تواند روش غیرحضوری را برای شرکت در ارزشیابی انتخاب کند.


کارنامه ها و گزارش های هوشمند


گزینه دو پس از هر مرحله ارزشیابی (حضوری و غیرحضوری)، 6 کارنامه هوشمند با رتبه معتبر و دقیق به دانش آموز و 7 گزارش هوشمند به مدرسه ارائه می کند. با تدابیر اتخاذ شده، کارنامه ها و گزارش های گزینه دو در شرایط حضوری و غیرحضوری با رتبه معتبر و دقیق ارائه می شود.


کارنامه ارزشیابی

در کارنامه ارزشیابی، درصدها و ترازهای خودت و بقیه شرکت کننده ها را در درس های مختلف می بینی و حتی می توانی سؤالات غلط و نزده ات را تمرین کنی.

تحلیل یادگیری

با این کارنامه نقاط قوت و ضعفت در موضوعات هر درس را از ارزشیابی اول تا حالا مشاهده می کنی.

تحلیل ارزشیابی

با این کارنامه می توانی خیلی ساده و سریع ارزشیابی را بر اساس پاسخ های نادرست، نزده و درستت تحلیل کنی.

روند تحصیلی

با این کارنامه در یک نگاه، روند پیشرفت یا افت تحصیلی ات را در طول ارزشیابی ها و درس های مختلف می بینی.

زیردرس ها

با این کارنامه می‌توانی درصد و تراز ارزشیابیت را به تفکیک کتاب درسی بررسی کنی.این کارنامه فقط برای رشته ریاضی ارائه می شود.

مشاوره آموزشی

اگر می خواهی یک تحلیل ساده از اعداد کارنامه ارزشیابی داشته باشی، این کارنامه را استفاده کن.

گزارش های مدیر مدرسه

مدیر در یک گزارش می تواند با یک نگاه عملکرد دانش آموزان خود را در درس های مختلف مشاهده کند و همین طور از طریق دو فایل اکسل گزارش های دلخواه دیگری هم طراحی کند.

گزارش های دبیر

دبیر هر درس بعد از ارزشیابی می تواند عملکرد دانش آموزان خود و همین طور وضعیت پاسخگویی به هر سؤال را در دو گزارش مشاهده کند.

گزارش های مشاور

مشاور مدرسه در چهار گزارش می تواند ریز نمرات دانش آموزان را بررسی کند، روند تحصیلی مدرسه را مشاهده کند، وضعیت مدرسه را با مدارس شهر مقایسه کند و غایبین ارزشیابی را شناسایی نماید.

برای مشاهده نمونه کارنامه های گزینه دو کلیک کنید

بانک سوال


موسسه گزینه دو در کنار ارزشیابی های خود، اپلیکیشن بانک سوال هوشمند گزینه دو را در دو نسخه مجزا برای دانش آموزان و مدارس ارائه کرده است. شما با کمک این اپلیکیشن به مجموعه کامل و بی نظیری از سوالات استاندارد تالیفی گزینه دو دسترسی خواهید داشت. در نسخه دانش آموز می توانید متناسب با درس یا موضوع موردنظرتان آزمون بسازید، تمرین حل کنید، آزمون های خود را رفع اشکال هوشمند کنید و یا حتی در آزمون آنلاین مدرسه خود یا گزینه دو شرکت کنید. بانک سوال امکان بسیار مفیدی است که کمک می کند به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان، یادگیری خود را ارتقاء دهید.

دانش آموزان برای دسترسی به بانک سوال هوشمند گزینه دو در تابستان بایستی حداقل 3 مرحله از ارزشیابی های تابستان را ثبت نام کرده باشند و مدارس نیز بایستی ثبت نام گروهی خود را در هر گروه آزمایشی با میانگین 3 مرحله انجام داده باشند.

بانک سوال گزینه دو

خدمات سایت


فیلم های کلاس درس

برای یادگیری بهتر درس ها می توانی از طریق سایت، فیلم های آموزشی که توسط دبیران با تجربه گزینه دو آماده شده اند را تماشا کنی. این فیلم ها با تمرکز بر آموزش مجازی کامل بخش های مربوط به نیمسال دوم کتاب های درسی آماده شدند.

رفع اشکال هوشمند

پس از هر ارزشیابی، می توانی سوالات غلط و نزده آزمونت را دوباره تمرین کنی و یا با سوالاتی با موضوع مشابه نقاط ضعفت، تمرین آنلاین انجام دهی و اشکالات ارزشیابی ات را رفع کنی.

لایوهای مشاوره ای اینستاگرام

در طول تابستان در بازه های زمانی مختلف با لایوهای مشاوره ای اینستاگرام، بررسی درس های مختلف و ارائه مشاوره های تحصیلی در کنارتان خواهیم بود. مجموع این لایوها درسایت هم در دسترس خواهد بود.

برنامه های مشاوره ای گزینه دو

هر هفته پنج شنبه ها، در کنار محمدرضا پوردستمالچی برنامه های مشاوره ای گزینه دو را تماشا کن. این فیلم ها متناسب با برنامه هر هفته به برای دانش آموزان گزینه دو آماده می شوند.

برنامه مطالعاتی

با برنامه مطالعاتی گزینه دو می توانی تابستان 99 با بهترین برنامه ریزی، درس های پایه دهم را مطالعه کنی و برای شروع پایه یازدهم کاملا آماده شوی.

پاسخ تشریحی شخصی

پس از ارزشیابی می توانی از طریق کارنامه و تحلیل آزمون، پاسخ تشریحی سوالات را به تفکیک نادرست، نزده و درست مشاهده کنی. فایل PDF کامل پاسخ تشریحی هم در سایت قابل دانلود است.

فیلم های مشاوره ای موضوعی

بیش از 1200 فیلم مشاوره ای در موضوعات مختلف از قبیل هنر ارزشیابی دادن، مدیریت زمان، نحوه خلاصه نویسی و ... در سایت گزینه دو برای شما گردآوری شده است.

مقالات مشاوره ای موضوعی

بیش از 600 مقاله مشاوره ای در موضوعات مختلف از قبیل روش صحیح مطالعه، تغذیه مناسب، تندخوانی، تقویت حافظه و ... در سایت گزینه دو برای شما گردآوری شده است.

پرسش و پاسخ های مشاوره ای

مشاوران برتر گزینه دو به بیش از 800 سوال مشاوره ای داوطلبان در سال های گذشته پاسخ داده اند. شما نیز می توانید این سوالات را مشاهده کنید و سوالات خود را نیز از مشاوران بپرسید.

با چه درصدی چه رتبه ای؟

با این نرم افزار متوجه میشین با چه درصد هایی می تونید، رتبه ایده آل خودتون را بدست بیاورید.

با چه رتبه ای چه رشته ای؟

اگر دوست دارین بدونید با یک رتبه مشخص چه رشته/شهرهایی قبول می شین، از این نرم فزار استفاده کنید.

برای چه رشته ای چه رتبه ای؟

با این نرم افزار متوجه میشین برای قبول شدن تو یک رشته/شهر خاص، چه رتبه ای لازم دارید.

شرایط و قوانین ثبت نام


در تابستان 99 دانش آموزان دهم به یازدهم (پایه یازدهم 00-99) می توانند با ثبت نام در ارزشیابی ها، متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند. این ارزشیابی ها متناسب با قوانین کشور و شرایط هر منطقه و تمایل دانش آموز به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شوند و گزینه دو نمی تواند تعهدی در خصوص شرایط برگزاری حضوری ارائه نماید. البته در هر شرایطی امکان برگزاری ارزشیابی غیرحضوری با بیشترین شباهت ممکن به ارزشیابی حضوری برای دانش آموزانی که تمایل به حضور در جلسه را ندارند، فراهم شده است. قیمت ارزشیابی حضوری و غیرحضوری نیز تفاوتی نخواهد داشت.

برای اطلاع از امکان برگزاری حضوری هر مرحله، می توانید با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید.


ثبت نام در ارزشیابی های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود:

1) لینک ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو

2) مراجعه به نمایندگی موسسه گزینه دو در سراسر کشور

قیمت ارزشیابی ها


پایه تحصیلی

قیمت هر مرحله

قیمت کل مراحل

تابستان 99 ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم
(پایه یازدهم 00-99)

54.000 تومان

216.000 تومان

هزینه پرداختی بابت شرکت در ارزشیابی های حضوری و غیر حضوری و دریافت محصولات و خدمات طلایی از جمله کارنامه، گزارش، دسترسی به بانک سؤال متناسب با تعداد مراحل ثبت نامی و خدمات آموزشی مشاوره ای سایت است.

می خواهم ثبت نام کنم

دانش آموزان قدیمی گزینه دو چه می گویند: